...

Orchestra
Mobil, Modern İK

Orchestra, tümüyle mobilize ve tecrübe edilmiş hazır iş akışlarıyla kuruluşunuzu güçlendiren bulut tabanlı İK Yazılımıdır.

Orchestra ile “Mobil İlk Strateji” yolculuğuna başlayın

İK da mobil olmak, işinizi mobil kullanıcılarla öncelik olarak şekillendirme kararını ifade eder. Günümüzde birçok şirket, insan kaynaklarını "Önce Mobil Strateji" ile uyumlu hale getirmek için Orchestra Uygulamasını tercih ediyor.

Standart Entegrasyonlar
SAP İK ve Azure AD SSO

Orchestra 'nın SAP İK ile hazır entegrasyonu, müşterilerin tüm iş akışlarını ve uygulamalarını SAP sistemlerinde olduğu gibi yürütmesini sağlar. Ayrıca güvenlik açısından Orchestra İK 'yı Azure AD SSO - tekli oturum açma teknolojisi ile kullanabilirsiniz.

E-İmza Desteği

Birçok kuruluşta, çalışanlardan formları, belgeleri ve sözleşmeleri doldurmaları istenir. Orchestra İK elektronik imza entegrasyonu, çalışanlarınızın akıllı telefonları ile belgeleri imzalamalarını sağlar.

Artık güçlü, basit, verimli
mobil

Mobil uygulamamızdan giriş yaptığınızda, çalışan veya yönetici olarak her şeyi tek bir ekranda göreceksiniz. Gelen istekler, bildirimler, organizasyon verileri, KPI'lar, sohbet, grafikler, arama ve işlem menüleri.

Talep Onayları

Sohbet, İletişim

Analizler

Arama

...

İK Modernizasyonunda tecrübeli danışmanlardan tasarlanan süreçler

Operasyonel döngüleri hızlandırmak için müşterilerimizle birlikte birçok iş sürecini mobil ve web uygulamalarına dönüştürdük.

Kağıtsız İK

Orchestra, kuruluşunuz için kağıtsız iş sağlayan web ve mobil üzerinde çeşitli iş akışları sağlar. Yöneticilerinizin mobil cihazlarından gelen istekleri onaylamasına izin verebilirsiniz.

SAP, Azure SSO Entegrasyonu

Orchestra 'yı kurulu İK sistemlerinizle sadece self servis amaçlı kullanabilirsiniz. Müşteriler için SAP İK 'yı kullanmak zaten yerleşik entegrasyon akışına sahiptir. SSO tabanlı entegrasyon isteyen müşteriler için çalışabilir.

...
...

Mobil, Modern İK.
Orchestra
İş Süreçleri

Orchestra 'nın sadece bir yazılım olduğunu düşünmeyin, zaman içerisinde müşterilerimiz ile oluşturduğumuz birçok iş akışını içerir.

%

Memnuniyet

/

Destek

k+

Kullanıcı

Hemen başla

Şimdi Orchestra Alın

Hemen Başla